poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  Řeka Otava

Sto jedenáct kilometrů dlouhý tok řeky Otavy

Otava je zlatonosná řeka v západních a jižních Čechách, která bývala do konce 19. století srdcem a osou prastarého Prácheňského kraje. Je to levostranný přítok Vltavy, vznikající soutokem Vydry a Křemelné na Šumavě u Čeňkovy Pily. Délka toku činí 111,7 km.

Proč zvolit právě Otavu?

každým rokem láká nespočetné množství lidí k úchvatným zážitkům z pohledu posádky nejrůznějších plavidel. Nezapomenutelnou dovolenou si na této významné řece západní části naší republiky s celou svou rodinou, přáteli nebo kolegy z práce můžete užít letos i vy,kteří si chcete odpočinout od uspěchaného života současné moderní doby, pokochat se nádhernou přírodou, navštívit zajímavé památky České republiky a zažít poklidné večery u plápolajícího ohýnku za poslechu tak známých trampských písní.

Chybějící vybavení nepředstavuje žádnou překážku


Ne každý má doma garáž plnou raftů, kánoí a dalšího potřebného vybavení, které by těsně před začátkem očekávané cesty mohl po roce odpočinku doslova oprášit od vrstvy naneseného prachu. Právě vám můžeme poskytnout pomoc. Půjčovna lodí Otava, která mezi ostatními vyniká nejen svou ideální polohou i umístěním. Jestliže jste se vydali prožít nevšední zážitky na řece Otavě poprvé, náš personál vám s radostí dokáže poradit jak s trasou, tak s tím, na co si dát v daném úseku pozor. Další nespornou výhodou naší půjčovny je fakt, že při pronájmu kteréhokoliv plavidla vám na vaši žádost zajistíme jeho odvoz a vyzvednutí v místě, které si sami určíte.

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/