poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  Doporučené trasy

JEDNODENNÍ VODÁCKÝ VÝLET:

Sušice – Horažďovice :

17 km dlouhý úsek řeky Otavy kde můžete vyzkoušet své vodácké schopnosti na mírně proudícím toku, v daném úseku vás čekají tři splavné jezy a také můžete se občerstvit v kempu čepice nebo ve vodním baru Rabí . Obvykle se trasa splouvá 5-6 hodin. Také můžete navštívit známu zříceninu hradu Rabí.Doporučujeme !

DVOUDENNÍ VODÁCKÝ VÝLET

Horažďovice - Slaník


Délka úseku řeky Otavy cca 22km , v daném úseku vás čekají sedm sjízdné a šest nesjízdných jezů, v daném úseku se střídají mírně proudící a stojaté vody, možností občerstvení je během trasy několik, také můžete navštívit historická města Horažďovice a Strakonice . Doporučuje přenocování v kempu Katovice cca v polovině trasy. Vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Horažďovice - Štěkeň

Délka úseku řeky Otavy cca 27km , v daném úseku vás čekají osm sjízdné a šest nesjízdných jezů, v daném úseku se střídají mírně proudící a stojaté vody, možností občerstvení je během trasy několik, také můžete navštívit historická města Horažďovice a Strakonice . Doporučuje přenocování v kempu Katovice cca v polovině trasy. Vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Třídenní vodácký výlet

Sušice – Štěkeň

Celková délka daného úseku řeky Otavy je 45 km , ideální trasa pro třídenní vodácký výlet kde můžete vyzkoušet své vodácké schopnosti na mírně proudícím toku i stojatých vodách. V daném úseku vás čekají jedenáct splavných a šest nesplavných jezů, po trase je mnoho míst k přenocování i občerstvení. Také můžete navštívit známu zříceninu hradu Rabí, hysterická města Horažďovice , Strakonice a mnoho dalších zajímavých míst. Doporučujeme !

Čtyř a více denní výlety

Celková délka řeky Otavy, která je většinou celoročně splavná je 62 km ze Sušice do Písku. Ideální trasa pro vícedenní vodáckou dovolenou. Po trase je mnou kempu pro přenocování i zastávek na občerstvení.Nedílnou součástí je nádherná krajina s spousty památek. Vícedenní výlety vám rádi podrobně naplánujeme.

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/