poptávka
poptávka
napište nám
napište nám

  Nejčastější otázky

COVID-19 ?

Častým dotazem je stávají pandemie. Naše půjčovna lodí , lze si vodácké vybavení bez omezení zapůjčit. Co se týká rizika nákazy je zcela minimální, dovolujeme si tvrdit téměř řádné. Jedná se o aktivitu v přírodě kdy nemusíte za celý den nikoho potkat. Přesto celý náš tým dodržuje platná protiepidemická opatření.

JEDU NA VODU POPRVÉ NENÍ TO NEBEZPEČNÉ?

Vodácký sport je zcela bezpečný při dodržování psaných i nepsaných pravidel splouvání toku. Největší nebezpečí na řekách všeobecně jsou jezy, proto je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Hlavní zásada je jez si dokonale prohlédnout a vyhodnotit zda je sjízdní nebo nesjízdný, není žádná ostuda lodě přenést po souši a vyhnout se jakémukoliv nebezpečí. Samozřejmě obsluha půjčovny Vám dá perfektní informace o sjízdných a nesjízdných jezech a případně dalších nebezpečných úsecích řeky. Naše doporučení: pozorně naslouchejte obsluhu půjčovny, alkohol požívejte s mírou :-), nejezděte sami, používejte záchranné pomůcky (vesta, helma, házecí pytel).

NEVÍM, KAM DOJEDEME?

Nevadí. Jsme připraveni Vám naplánovat trasu dle vašich možností, doporučíme obvyklá místa k táboření i kde plavbu ukončit.

CO POTŘEBUJI K PŮJČENÍ LODÍ?

K půjčení lodí a vodáckého vybavení potřebujete platný občanský průkaz. Platí se pouze půjčovné , kauci nevyžadujeme!

MUSÍM PLATIT PŘEDEM?

Není podmínkou rezervaci platit předem, můžete půjčovné zaplatit až při předání lodí, objednávky které mají zaplacenou rezervační zálohu (500Kč/1kanoe,1000 Kč/1raft) mohou být upřednostněny.

MÁTE NĚJAKÉ SLEVY?

Ano, slev je celá řada, více se dozvíte na našem facebooku. U nás se více slev sčítá, můžete dosáhnou i 50 % slevy.

JAK FUNGUJÍ SBĚRNÁ A VÝDEJNÍ MÍSTA?

Ve sběrném místě a výdejním si můžete půjčit nebo odevzdat lodě a vodácké vybavení. Jestliže je v kempu stálá obsluha, můžete lodě odevzdat kdykoliv bez předchozí domluvy.

Na výdejních a sběrných místech se neplatí žádná doprava lodí – doporučujeme využít!

 Partneři

https://www.vodackatrika.cz/